Akumulatory do samochodów osobowych

Posiadamy pełn± gamę akumulatorów do każdego typu samochodu. 


ZAP

                                         

 

ZAP produkuje akumulatory od 1925 roku. Doświadczenie w połączeniu z najwyższą jakością i najnowocześniejszą technologią produkcji czyni firmę ZAP jedną z najnowocześniejszych fabryk w Europie. Akumulatory marki ZAP wyróżniają się nowoczesnym wyglądem,  najlepszym wykonaniem oraz jednymi z najlepszych parametrów jakie są oferowane obecnie na rynku akumulatorów. Znane są zarówno w naszym kraju jak i w 60 krajach na całym świecie.  

Strona producenta: www.zap.pl


BANNER

Banner to austryjacka firma produkuj±ca najwyższej jakości akumulatory, które zostały opracowane w wyniku długoletnich doświadczeń oraz wielu innowacji. Banner jest zwycięzcą wielu testów akumulatorów zdowbywając pierwsze miejsca w i wygrywając w bezpośrednim porównaniu z większością innych producentów.  Dodatkowo o jakości i bezkonkurencyjności świadczy to zaufanie, jakim obdarzyli firmę producenci samochodów: 

Aston Martin Rapide, ONE-77
AIXAM
Audi A3, Q5 Hybrid
BMW Seria 1, Seria 3, Seria 5, Seria 6
Bomag Maszyny budowlane
Caterpillar Maszyny budowlane
Jungheinrich
Kässbohrer Ratraki
Knaus Tabbert Pojazdów rekreacyjnych
KTM X-Bow
Liebherr Urzadzenia do prac naziemnych, Dzwigi przesuwne, Wyposazenie w kopalniach
Linde
Mercedes E/S, Actros
Mitsubishi Colt
Porsche 911, Boxster, Cayman
Rammax Walce wibracyjne
Schmitz Cargobull
Seat
Volvo DRIVe
VW Passat, Golf, Amarok

Strona producenta: www.bannerbatterien.com


VARTA

Akumulatory Varta produkowane są przez koncern Johnson Controls. Produkty te charakteryzuje niezawodność, innowacyjność oraz wysoka wydajność. Długoletnia historia firmy sięga 125 lat przez które firma zyskała uznanie i zaufanie na całym świecie a co za tym idzie jest jednym z największych dostawców akumulatorów na fabryczne wyposażenie do samochodów.   


MOLL

 

Firma Moll powstała 1945/46 roku . Jest to producent akumulatorów najwyższej jakości dla najbardziej wymagających klientów i wiodący dostawca dla niemieckiej motoryzacji (AUDI, VOLKSWAGEN, PORSCHE). Moll jest jednym z najlepszych producentów akumulatorów w Europie o czym świadczą liczne  nagrody, które otrzymał za swoje produkty . Produkcja odbywa się wyłącznie w Bad Steffelstein w Niemczech


 

YUASA

Yuasa jest drugim na świecie największym producentem akumulatorów uzyskując ponad 3 mld $ obrotu rocznie. Firma zatrudnia 12.500 pracowników, posiada 30 fabryk produkujących akumulatory oraz ponad 120 oddziałów na całym świecie. Yuasa jest liderem rynku akumulatorów motocyklowych, akumulatorów do pojazdów azjatyckich jak również przoduje w przyszłościowych technologiach składowania energii R&D oraz w technologii litowo-jonowej. Ponad 100 letnie doświadczenie jak i ogromny udział w rynku akumulatorów świadczy o jakości i zaufaniu do firmy zarówno przez producentów samochodów, motocykli jak i pozostałych użytkowników baterii. 

 


 

CENTRA/EXIDE 

Firma CENTRA/EXIDE to jeden z większych producentów akumulatorów. Produkty tej firmy można znależć w wielu krajach na całym świecie. Wysoka jakość i innowacyjność to cechy wyróbów marki. EXIDE jest również dostawcą akumulatorów pierwszego wyposażenia do wielu modeli samochodów.

 


BOSCH 

Historia akumulatorów Boscha sięga 1905 roku.  Akumulatory firmy Bosch wykonanywane s± w opatentowanej technolgii PowerFrame polegaj±cej na wytłaczaniu kratki. Technologia ta pozwala na spełnienie wymagań współczesnych zawansowanych pod względem elektroniki pojazdów, które maj± duże zapotrzebowanie na energię. 


 

DEKA 

 

DEKA jest od 1946r. producentem najwyższej jakości akumulatorów oraz akcesoriów do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, łodzi, baterii przemysłowych oraz dla innych zastosowań. Fabryka znajduje się w Lyon Station w stenie Pensylwania , USA. Jest to największy na świecie kompleks produkcyjny składający się z kilkudziesięciu hal produkcyjnych, biurowców, magazynów, własnej elektrowni oraz stacji uzdatniania wody. System kontroli jakości polegający na monitoringu komputerowym wszystkich etapów produkcji jak i recyklingu opierający się na certyfikatach ISO 9001 ISO/TS 16949 oraz ISO 14001 stanowi nowoczesności koncernu DEKA. 

 


 

FORSE 

Akumulatory FORSE są produkowane w Ukraińskiej fabryce Westa. Charakteryzują się niezawodnością nawet w najcięższych warunkach podogowych oraz zapewniają niezawodny start dzięki podwyższonej mocy rozruchowej. Na to wszystko składa się bardzo solidna konstrukcja i nowoczesna technologia.


DURACELL

Akumulatory DURACELL to nowość na europejskim rynku. Niezawodność, żywotność i ponadprzeciętna trwałość to cechy akumulatorów kryjących się pod tą nazwą. Producent dokonał wszelkich starań aby akumulatory te zapewniały bezproblemowy start w każdych, nawet najcięższych warunkach.